OPEN MIND CONFERENCE 2019

Home / OPEN MIND CONFERENCE 2019

 

OPEN MIND CONFERENCE 2019:
ФОКУС НА ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ

Open Mind Conference 2019 відкрила бізнес-сезон на ринку нерухомості України, зібравши 11 лютого в київському Premier Palace Hotel близько 200 гостей – представників інвестиційних, девелоперських і консалтингових компаній, фінансових установ, галузевих агентств й об’єднань, гравців суміжних сегментів, а також спеціалізованих і ділових ЗМІ. Організатором заходу виступив провідний В2В-журнал на ринку нерухомості України Commercial Property.

У діловій програмі взяло участь близько 40 експертів – представників Dragon Capital Property Management, «Торонто-Київ», Ради бізнес-омбудсмена в Україні, Soul Partners, CBRE Ukraine, Німецько-Української промислово-торговельної палати, Arricano Real Estate PLC, Cushman & Wakefield в Україні, Офісу ефективного регулювання (BRDO), EY в Україні, Colliers International (Україна), City Capital Group, UTG, NAI Ukraine, DEOL Partners, CВМForum, «Медичний Конструктор», «Антіка», «НЕСТ», Innovation District LVIV, Асоціації «Об’єднання фінансових установ», iC consulenten в Україні, Advansys, Design Hub International, СР Communication Agency, Focus Estate Fund, «Міжнародного інституту бізнесу».

У ході Open Mind Conference гравці ринку дали оцінку проведеним в Україні реформам і їх впливу на бізнес-середовище та ринок інвестицій, презентували унікальні аналітичні дослідження та визначили перспективи різних сегментів нерухомості України для локальних і зарубіжних інвесторів. Також вони обговорили, які нішеві сегменти відкривають нові можливості для девелоперів, поділилися прогнозами на майбутнє. Окрему увагу було приділено продажу непрофільних активів – нерухомості, земельних ділянок, які перебувають у портфелях Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та банку «Альфабанк Україна», умовами співпраці Європейського банку реконструкції та розвитку з гравцями ринку нерухомості, іпотечних програмах банку «ГЛОБУС» і забудовників, а також такому альтернативному джерелу інвестицій, як криптовалюта.

Open Mind Conference підтримали:

Партнер – Colliers International (Україна)

Гостинний партнер – Grand Admiral Resort & SPA

Партнер сесії «Диверсифікація інвестиційного портфеля. Нішеві сегменти» – «Медичний Конструктор»

Декоративний партнер – Moss Decor

Освітній партнер – CP School

Преміальна мінеральна вода – Karpatika Mineral Water

Зону для переговорів надала компанія Magnate Design Centre

Підсумки Open Mind Conference 2019 представлені на порталі Commercial Property Online.

ФОТО