Максим Гаврюшин

операційний директор групи компаній «Будхаус»

Максим Гаврюшин – практикуючий фахівець у галузі управління проектами, досліджень, маркетингу, консалтингу житлової та комерційної нерухомості, управління діючими торговими центрами. Основні напрямки діяльності – комерційна, готельна та житлова нерухомість.

Максим Гаврюшин почав кар’єру в 1998 році, беручи участь у проектах у сфері маркетингу та соціологічних досліджень. З 2003 року він сконцентрувався на консалтингових проектах у житловій і комерційній нерухомості. У 2004-2009 роках очолював відділ досліджень і маркетингу консалтингової компанії «Українська Торгова Гільдія» (UTG), а потім департамент стратегічного консалтингу UTG. Під його керівництвом було проведено більше 430 досліджень і розроблено понад 230 концепцій проектів житлової та комерційної нерухомості в усіх регіонах України, а також у Росії, Молдові, Білорусі, Грузії.

З 2009 року був комерційним директором групи компаній «Будхаус». З 2015 року Максим Гаврюшин обіймає посаду голови Національного комітету Міжнародної ради торгових центрів (ICSC) в Україні.